Gazeta panorama lajmet e fundit. Lajme

playstation.events.doubledutch.me

gazeta panorama lajmet e fundit

Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Ne vitin 2007 gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ajo eshte nje gazete moderne tek e cila jane mbeshtetur dhe kane marre shembull gazeta te tjera te shtypit shqiptar. Eshte nder gazetat me te pelqyera ne vend me lajme aktuale nga politika , ekonomia si dhe artikuj informative si kronika te ndryshme, analiza si dhe artikuj sociale lojera, sport,horoskop etj. Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni artikuj te gjithefarellojshem lajmesh, nga ekonomia,sporti , jeta , shendeti etj.

Next

Gazeta Dita

gazeta panorama lajmet e fundit

. Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit 1991 nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj. Gazeta Sot Gazeta Sot News eshte gazeta me lajme aktuale politike nga bota dhe rajoni , gazete me informacione , opinione , intervista , thashetheme dhe larmi artikujsh te tjere. Gazeta Standard Gazeta Standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja nga rajoni dhe bota.

Next

playstation.events.doubledutch.me

gazeta panorama lajmet e fundit

Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne. Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon. Adresa e gazetes eshte Ish-Drejtoria e Uzines se AutoTraktoreve — Tirane. © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj.

Next

Lajmet e Fundit

gazeta panorama lajmet e fundit

Gazeta KosovaPress Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish. Gazeta Celesi Gazeta Celesi eshte gazeta informative shqiptare qe ndihmon cdokend te gjeje punen, apartamentin, banesen , dyqanin , makinen apo edhe pushimet e deshiruara. Gazeta Koha Jone Gazeta Koha Jone eshte nje media e perditshme e pavarur e cila ka bere buje te madhe ne shtypin shqiptar. Gazeta Rilindja Demokratike Gazeta Rilindja Demokratike eshte gazeta e pare e periudhes se Demokracise e fjales se lire te kohes se pas pluralizmit. Gazeta Shqiptare Gazeta Shqiptare eshte publikuar fillimisht me 1927 dhe njihet si gazeta e pare e pavarur ne Shqiperi. Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo.

Next

Lajmet e fundit Shqip

gazeta panorama lajmet e fundit

Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora. Gazeta Sport Ekspres Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj. Nr kontakti 00 355 4 35 91 04 Gazeta Ekspres Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga politika,ekonomia, rajoni dhe bota. Ajo eshte gazeta e Partise Demokratike te Shqiperise me lajme politike kryesisht te djathta dhe me informacione interesante. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi.

Next

Gazeta Panorama ONLINE

gazeta panorama lajmet e fundit

Ajo është një gazetë e përjavshme, që del çdo të shtunë, e bazuar ne intervistat me personazhe të jetës politike, shoqërore e artistike të vendit. Ne gazeten Kosova Press publikohen shpallje, tendera, konkurse dhe kjo gje e ben kete gazete te kete akoma edhe me shume kerkime dhe pelqyeshmeri te larte. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Gjithashtu ne gazeten Express do te informoheni per shume materiale interesante nga sporti , kultura dhe moda. Eshte nder gazetat me te shitura dhe me te pelqyera ne shtypin shqiptar.

Next